معرفی انواع صندلی آشپزی ، ظرف شستن و پای سینک + قیمت

صندلی آشپزی ، ظرف شستن و سینک

صندلی هایی که برای آشپزی ، ظرف شستن و ظرفشویی استفاده میشوند باید دارای ویژگی های مهمی باشند تا شما در زمان استفاده طولانی مدت احساس راحتی و تسلط به محل مورد نظر خود داشته باشید. برخی از ویژگی های مهم این صندلی اپن که به آن ها خواهیم پرداخت : ۱- ارتفاع مناسب ۲- پشتی بلند ۳- قابل تنظیم بودن نشیمن ۴- محکم و پایدار بودن ۵-راحتی در زمان استفاده ۶- میتواند دارای چرخ نیز باشد

شاید برای شما هم سوال باشد که بعد از مطالعه تمامی موارد ذکر شده ، صندلی اپن از کجا بخرم ؟ که در انتهای مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت .

 

 

۱- ارتفاع استاندارد صندلی :

ارتفاع صندلی باید مطابق قد و اندازه شخصی شما باشد که به طور کلی باید طوری باشد که شما به محل مورد نظر خود نزدیک و به آن تسلط داشته باشید . برای اطلاعات دقیق تر در باره اندازه و ارتفاع استاندارد صندلی اپن کلیک کنید.

۲- پشتی بلند صندلی آشپزی

پشتی صندلی آشپزی یا صندلی پای سینک حداقل باید ۲۰ سانت و نهایتا ۳۵ سانت باشد به این منظور که شما فقط قسمت کمر خود را تکیه بدهید.

۳-قابل تنظیم بودن صندلی ظرف شستن

این نکته بسیار مهم است که شما اگر میخاهید یک صندلی برای آشپزی ، میز جزیره و ظرف شستن انتخاب کنید ، باید دارای قابلیت تنظیم ارتفاع باشد چون که ارتفاع های مورد نیاز شما توسط این صندلی رفع شود . تمامی محصولات صندلی اپن جکدار  را با کلیک کردن روی متن ببینید.

۴- پایدار و محکم بودن صندلی آشپزی

برای این منظور با توجه به وزن شما ، باید از صندلی هایی استفاده کنید که حداقل استاندارد های وزنی شما را داشته باشند . برای اطلاع دقیق تر از ” کدام پایه صندلی اپن بهتر است؟ بررسی انواع پایه صندلی اپن ” مخصوص وزن شما روی متن کلیک کنید.

برای مشاوره و راهنمایی جهت خرید میتوانید با همکاران ما از طریق چت آنلاین و تماس با شماره های زیر در ارتباط باشید.

۰۲۱۶۶۱۳۳۹۱۶     –     ۰۹۳۸۷۰۹۲۲۳۵

بهترین صندلی اپن برای برای آشپزی ، ظرف شستن و ظرفشویی در فروشگاه میز و صندلی اپن مارکت

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

صندلی اپن لارا پارچه ای

۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

صندلی اپن لارا چرمی

۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان

صندلی اپن ریما دسته دار

۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان

صندلی اپن ریما

۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

صندلی اپن صدف

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

صندلی اپن آرتا ab

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

صندلی اپن رومینا

۱,۸۲۰,۰۰۰ تومان

صندلی اپن کوپر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *