کدام پایه صندلی اپن بهتر است؟ بررسی انواع پایه صندلی اپن

کدام پایه صندلی اپن بهتر است؟ بررسی انواع پایه صندلی اپن

صندلی های اپن به دلیل طراحی های متنوع با وزن کم ، وزن زیاد و طرح های مختلف  ، مورد استفاده در فضا های مختلف مانند آشپزخانه ، کافه ، محل کار ، پیشخوان ، مغازه ، برای آشپزی  و … استفاده میشودند که معمولا از موادی مانند فلز ، پلاستیک و یا چوب ساخته میشوند و به دلیل نوع طراحی و مواد ساخت انواع پایه صندلی اپن به طرح ها و اندازه های متفاوتی ساخته میشوند. اگر قصد خرید صندلی اپن دارید و نمیدانید باید چه سایزی انتخاب کنید حتما مقاله ارتفاع استاندارد صندلی اپن را مطالعه کنید. سوال اصلی : کدام پایه صندلی اپن بهتر است؟ در جدول زیر نکات مهم کل مقاله را درج کردیم که با مطالعه همین جدول ممکن است به جوابی که به دنبال آن هستد برسید

کدام پایه صندلی اپن بهتر است؟ بررسی انواع پایه صندلی اپن

در زیر به برخی از انواع پایه صندلی اپن میپردازیم .

فهرست مطالب

ویژگی های پایه صندلی اپن جکدار
ویژگی های صندلی اپن با پایه جکدار
ویژگی های صندلی‌های اپن با پایه فلزی
خلاصه ویژگی های صندلی اپن فلزی
ویژگی های صندلی اپن چهار پایه چوبی و فلزی
خلاصه صندلی های اپن چهار پایه چوبی و فلزی
خرید از تولیدکننده معتبر با انواع پایه صندلی اپن
ویژگی های انواع پایه صندلی اپن جکدار فلزی چهارپایه چوبی
تحمل وزن پایه تا ۹۰ تا ۱۵۰ تا ۹۰
مناسب برای افراد سنگین وزن( بیشتر از ۱۰۰) خیر بله خیر
زیبایی پایه بله بله بله
میزان اشغال شدن فضا توسط پایه کم زیاد متوسط
سبک پایه مینیمال مینیمال کلاسیک
تعادل پایه متوسط بالا متوسط
طول عمر ۳تا۴ سال ۵الی ۸ سال ۲الی۳ سال
تنوع رنگبندی در پایه ۲رنگ ۴رنگ نامحدود
تمیز کردن پایه آسان آسان سخت
محکم بودن جای پا متوسط زیاد کم
وجود ته پایه بله بله گاها خیر
حدود قیمت از ۱.۱میلیون از ۱.۸ میلیون از ۳میلیون
داغترین پیشنهادات
انواع پایه صندلی اپن
صندلی اپن لارا پلاس طلایی۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان۲,۹۹۰,۰۰۰ تومانخرید

ویژگی های پایه صندلی اپن جکدار

صندلی اپن جکدار یک یاز پرطرفدار ترین مدل های انواع پایه صندلی اپن است که در اپن مارکت عرضه میشود و در محیط های مختلفی قابل استفاده هستند ، این صندلی های جکدار دارای قابلیت جذاب تنظیم ارتفاع هستند . وجود جک در صندلی اپن جکدار ، راحتی بیشتری برای کاربر به وجود می آورد ، افرادی که که قد کوتاه یا بلندی دارند به راحتی با تنظیم ارتفاع جک میتوانند به میز خود مسلط باشند. که صندلی اپن های ثابت از این مورد بی نسیب هستند.

خلاصه ویژگی های صندلی اپن با پایه جکدار

۱- اشغال فضای کمتر نسبت به سایز مدل ها

۲- زیبایی بصری بهتری برای آشپزخانه های کوچک

۳- ایجاد جلوه جهت جهت نزدیک شدن به سبک های مینیمال

۴- اکثر مدل ها اپن جک دار بدون دسته هستند همین امر باعث جای گیری بهتر زمانی که استفاده نمیشود در زیر کانتر یا میز اپن است.

پر فروشترین مدل های جکدار با روکش پارچه با رنگ های سفید ، مشکی ، طوسی روشن و تیره ، نسکافه ای است ، پایه های مدل های صندلی اپن جکدار در بازار با ضخامت های مختلف در بازار عرضه میشوند ، که متاسفانه گزارش هایی مبنی بر ضعیف بودن ضخامت پایه ها گزارش شده است . لوله های استفاده شده در این پایه ها باید حداقل ضخامت ۱.۲۵ میل داشته باشند تا افرادی با وزن ۹۰ تا ۱۳۰ کیلو بتوانند از این مدل ها استفاده کنند و متاسفانه جهت کم کردن هزینه فروشگاه ها و تولید کنندگان از ضخامت های غیر استاندارد استفاده میکنند.

اپن مارکت تمامی محصولات جک دار خود را با ضخامت لوله ۱.۵ میل و ضخامت ورق ۲ میل پایه ، استفاده میکند و به همین جهت تمامی محصولات موجود در دسته بندی صندلی اپن جکدار دارای ضمانت هستند. ( برای نمایش مدل های صندلی اپن جکدار کلیک کنید )

مدل های صندلی اپن جکدار با رنگبندی های کروم و طلایی به بازار عرضه میشوند ، این رنگ های آبکاری به دلیل رنگ جذاب و براق پایه‌های آن، به عنوان نماد مینیمالیستی ، یک ابزار زیباسازی فضا های منزل و اداری است .

داغترین پیشنهادات
انواع پایه صندلی اپن
صندلی اپن جکدار سوفیا پشت سنگی طلایی۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان۳,۱۹۰,۰۰۰ تومانخرید

ویژگی های صندلی‌های اپن با پایه فلزی

صندلی‌های اپن با پایه فلزی ، یکی از سبک هایی است که حدود ۱ تا ۲ سال مد و ترند شده اند . از اصلی ترین ویژگی های صندلی های اپن استیل و فلزی ، مقاومت و قدرا آن است . پایه فلزی در  صندلی اپن استیل طلایی باعث شده است ثبات و پایداری بیشتر ایجاد شود و جلوگیری از خطر شکستگی و زمین خوردن کاربری میشود . تحمل وزن بالا در مدل های صندلی اپن پایه فلزی باعث تحمل وزن تا ۱۵۰ کیلو گرم را برای کاربر ایجاد کند.

این مدل صندلی اپن استیل باید حداقل از ضخامت پروفیل ۱.۲۵ میل ( همانند صندلی اپنی جکدار ) استفاده شوند که گزارش های مبنی بر استفاده تولید کنندگان و فروشندگان از ضخامت کمتر از استاندارد هستند که باعث ضرر های سنگین مالی برای خریداران میشود . ( اپن مارکت تمامی مدل های صندلی اپن فلزی خود را با ضخامت ۱.۵ میل ارائه میکنید و برای مشاهده مدل ها کلیک کنید )

دیگر ویژگی های صندلی اپن فلزی

۱- ایجاد تعادل

۲- معمولا نشیمن های بزرگ و راحت

۳- طول عمر بیشتر به خاطر نداشتن قطعات مصرفی

۴- ظاهر های ساده جهت آشپزخانه های بزرگتر

۵- تمیز کردن آسان بدون نیاز به مواد شوینده

۶- رنگبندی های بدنه مختلف سفید ، مشکی ، نقره ای و طلایی

۷- جای چای محکم تر نسب به مدل های جکدار

۸-مناسب برای افراد سنگین وزن

داغترین پیشنهادات
انواع پایه صندلی اپن
صندلی اپن فلزی سوفیا پشت سنگی طلایی۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان۲,۷۰۰,۰۰۰ تومانخرید

ویژگی های صندلی اپن چهار پایه چوبی و فلزی

صندلی اپن با پایه های چهار پایه یکی از سبک های ظریف صندلی اپن محسوب میشود که کاربرد های بسیار دارد . این صندلی با داشتم چهار پایه مجزا ، قابلیت استفاده برو روی انواع سطوح غیر هم سطح هستند . در دئل های چوبی و انواع انواع پایه صندلی اپن این مدل صندلی اپن چهار پایه خیلی نمیتوان روی تحمل وزن بیشتر از ۱۰۰ کیلو تحمل وزن حساب باز کرد .

بیشتر مدل های چهار چایه چوبی از چوب راش استفاده شده اند و علارغم مستکم بودن چوب راش در صندلی های اپن استفاده برای وزن های سنگین توصیه نمیشود و نکته قابل توجه برای خرید این مدل صندلی اپن این است که گزارش های مبنی بر استفاده چوب های روس ، سفید و توسکا توسط تولید کنندگان و فروشندگان شده است ، حتما قبل از خرید این سبک صندلی اپن چوبی از صحت گفته های فروشنده مطئن شوید .

( تمامی مدل های چوبی فروشگاه اپن مارکت از چوب راش گرجستان بوده است ) برای افراد سنگین وزن توصیه میشود از چهار پایه های فلزی استفاده کنید. با داشتن پایه‌های چوبی و فلزی، این صندلی با طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی در بازار قرار دارد و برای مدت طولانی و به دلیل قابلیت تحمل وزن بالا پایه های فلزی، به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب جهت خرید مطرح است.

ویژگی های دیگر صندلی های اپن چهار پایه چوبی و فلزی

۱- ایجاد سبک کلاسیک با ترکیب پایه های چوبی

۲- انتخاب مناسب تر برای آشپزخانه های طرح چوب

پایه‌های فلزی صندلی اپن، اغلب از جنس آهن شده یا آلومینیوم ساخته می‌شوند. آهن ، باعث ایجاد مقاومت و قدرت در برابر فشار و ضربه شده و پایداری بیشتری به پایه فلزی این صندلی‌ها بخشیده می‌شود. همچنین، آلومینیوم به دلیل سبکی و مقاومت در برابر زنگ‌زدگی، بسیار مناسب برای استفاده در مدل های صندلی اپن است.

در مورد طرح و شکل‌بندی پایه‌های فلزی صندلی اپن، باید گفت که این پایه‌ها به صورت چهارپایه با پایه‌های موازی به همراه پایه‌های قائم و یا به صورت پایه متصل به سایر پایه‌ها طراحی می‌شوند. همچنین، پایه‌های فلزی صندلی‌های اپن، دارای ته پایه هستند که جهت جلوگیری از ایجاد خط و خش و صدا هنگام قرار گرفتن روی سرامیک ، سنگ و پارکت است .

در این مقاله سعی کردیم مزیت ها و معایب انواع پایه صندلی اپن را شرح دهیم .

داغترین پیشنهادات
انواع پایه صندلی اپن
صندلی اپن فلزی سوفیا چستر طلایی۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان۳,۴۰۰,۰۰۰ تومانخرید

خرید از تولیدکننده معتبر با انواع پایه صندلی اپن

سوال نهایی بعد از مطالعه کامل این مقاله برای شما شاید این باشید که صندلی اپن از کجا بخرم؟ شما میتوانید در صورت نیاز از مشاورین فروش اپن مارکت از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی جهت انتخاب صحیح و خرید صندلی اپن در تماس باشید.

۰۹۳۸۷۰۹۲۲۳۵ – ۰۲۱۶۶۱۳۳۹۱۶

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *